Mieszalnik do betonu KOVACO ML600

Do ładowarek

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 7
Wyświetlony: 1062
Wygasa: 2029-08-16 10:35:00
W kategoriach: Mieszalniki do betonu
Cena: 35 547,00 PLN

(netto: 28 900,00 PLN)

Cena do negocjacji
Dodane 2018-07-19 08:22:04
Autor

Opis

Mieszalnik do betonu dla koparko-ładowarek i ładowarek.

W ofercie najpopularniejszy model mieszalnika firmy KOVACO w nowej odsłonie dla koparko-ładowarek, ładowarek kołowych i teleskopowych. Na początku 2017 roku na rynku pojawiły się nowe modele mieszalników do betonu, charakteryzujące się zmodyfikowaną budową. Zwiększono szerokość łyżki, jednocześnie zmniejszając ich wysokość co powoduje dokładniejsze mieszanie, lepszą skuteczność i krótszy czas mieszania.
Specyfikacja:
szerokość łyżki: 1950 mm
pojemność efektywna: 600 litrów
przepływ oleju: 60-80 l/min
ciśnienie oleju: 160-210 bar
waga: 595 kg
W zestawie:
- krata zabezpieczająca
- płyta adaptacyjna
- przewody hydrauliczne do podłączenia
- elektrozawór umożliwiający sterowania wypustem betonu z kabiny operatora
Istnieje możliwość doposażenia mieszalnika w rurę spustową o długości 2 m.

Porównując urządzenia konkurencyjnych firm, proponowany przez nas mieszalnik charakteryzuje się znacznie większą trwałością, potwierdzoną posiadanymi certyfikatami CE i ISO oraz 24-miesięczną gwarancją na elementy konstrukcyjne urządzenia. Podwójna przekładnia łańcuchowa zastosowana w mieszalnikach Kovaco gwarantuje maksymalną moc przenoszoną na ślimak, a co za tym idzie długotrwałą, bezawaryjną pracę pod obciążeniem. Możemy się pochwalić realizacją ponad 200 dostaw mieszalników do różnego typu urządzeń, w tym dla dealerów maszyn takich jak: Caterpillar, Komatsu, Volvo, którzy wybierają nasze mieszalniki właśnie ze względu na wysoką wydajność i trwałość.
W cenie zawartej w ofercie, dostarczamy kompletne urządzenie wraz z przewodami zasilającymi oraz złączkami w dowolnie wskazane miejsce. Nasza firma jest dystrybutorem Kovaco od 2009 roku, zapewniamy profesjonalny serwis oraz szybki dostęp do części zamiennych. Poza oferowanym mieszalnikiem posiadamy w ofercie najszerszy wybór osprzętu do maszyn budowlanych najlepszych europejskich producentów.

Video