Młot hydrauliczny Arrowhead R45PD do wbijania pali

Do koparek

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 16
Wyświetlony: 320
Wygasa: 2029-08-14 08:29:00
W kategoriach: Młoty hydrauliczne
Cena: 16 900,00 PLN

(netto: 13 739,84 PLN)

Dodane 2018-07-23 09:55:19
Autor

Opis

Młot hydrauliczny do wbijania pali dla koparek o masie 1,5-2,8 ton

Młot hydrauliczny Arrowhead dedykowany dla koparek o masie 1,5-2,8 ton. Urządzenie nowe, kompletne - płyta adaptacyjna, przewody, złączki, grot, dostawa na miejsce.
Arrowhead, angielski producent młotów proponuje swoim klientom w Polsce nową serię PD, przystosowaną do wbijania pali i słupków drewnianych.
Młoty serii PD mają możliwość mocowania płyty adaptacyjnej z boku urządzenia, co umożliwia maksymalne wykorzystanie zasięgu ramienia koparki oraz ułatwia pracę w pozycji pionowej. Tym samym Arrowhead jest jednym z niewielu producentów młotów hydraulicznych, który podążając za wymaganiami klientów wprowadza rozwiązania dedykowane do zadań innych niż roboty rozbiórkowe.
Młoty Arrowhead konkurują z innymi markami elastycznością proponowanych rozwiązań pozwalającyh na wykorzystanie tego osprzętu do różnych zastosowań i w różnych branżach. Specjalnie przygotowane groty dla serii PD mają kształt ułatwiający właściwe ustawienie i kontrolowanie słupków podczas wbijania.
Młot Arrowhead serii PD mogą być równocześnie wykorzystywane do robót rozbiórkowych, wystarczy zamontować płytę adaptacyjną w górnej części urządzenia oraz wymienić grot na punktowy lub ścinakowy.
Poza standardowymi modelami, groty do młotów Arrowhead mogą mieć jeden z 8 dostępnych kształtów, odpowiedni model jest dopasowywany do wymagań klienta, co pozwala na wykonywanie różnych prac takich jak: odcinanie, ubijanie, kruszenie, wbijanie itp.
Specyfikacja:
- Energia uderzenia: 550 J
- Wymagany przepływ: 25-45 l/min
- Ciśnienie robocze: 90 bar
- Średnica grota: 45 mm
- Waga robocza: 135 kg
- Poziom hałasu: 116 dB
- Waga nośnika: 1,5-2,8 t
Zapewniamy pełny serwis, części zamienne oraz groty są stale na magazynie. Firma ADS Technic, będąca przedstawicielem marki Arrowhead w Polsce od 2008 roku została doceniona certyfikatem Dealera Roku 2014.

Cena podana w ogłoszeniu jest ceną netto.